Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Kit Peneli & Vetullash

Për flokë të hollë

Kit Peneli & Vetullash

S'ka ende vlerësim

1,450L

Merrni Kit-in tonë të Vetullave & Penelit, të kompletuar me një furçë me dy anë për vetulla dhe penel të përsosur. Theksoni, jepini formë, mbushni dhe vijëzoni, me ngjyra të buta si mendafsh për një përfundim të pa asnjë të metë.

  • Kit për vetullat
  • Pluhura të imët
  • Përmban dy nuanca
  • Furçë me 2 anë funksionale
  • Testuar oftalmologjikisht
  • Testuar dermatologjikisht

Talc, Mikë, Isostearyl Neopentanoate, Dyllë Sintetik, Polibuten, Stearat Magnezi, Dyllë Carnauba/Copernicia Cerifera Cera, Fenoksietanol, Dimethicone, Vaji i Farave të Maruës/Sklerocarya Birrea, Acetat Tokoferili, Sorbat Kaliumi, Lauroyl Lysine [ /- CI 77499, Oksidet e Hekurit, CI 77007 / Ultramarines, CI 77491 / Oksidet e Hekurit, CI 77891 / Dioksid Titaniumi, CI 77492 / Oksidet e Hekurit].

Aplikoni nuancat në vetulla, duke ndjekur drejtimin e rritjes natyrale të qimeve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim