Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mprehëse  Lapsash e Dyfisht

Mprehëse  Lapsash e Dyfisht

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

500L

Makeup-i i mrekullueshëm fillon me mjetet e mrekullueshme dhe kjo mprehëse  lapsash e dyfish do të mbajë produktet tuaja në majën e tyre.

 

Ky mjet i vogël i dizajnuar për xhepin tuaj të makeup-it, është i lehtë për t’u përdorur, duke nënkuptuar se mund të mbani lapsat tuaja në gjendjen më të mirë kur jeni në levizje. Dhe vjen me një pastrues të thurjes dhe një rast të heqshëm për të mbajtur copat, kështu që mund të mbani makeup-in tuaj pastër.

Por kjo nuk është gjithçka. Kjo mprehëse lapsash mat me ngjyrë jeshile është bërë nga 100% plastik riciklues.

  • Hapsira e dyfishe përshtatet për lapsa të ndryshëm
  • Përshtatet për lapsat tona Freestyle Multi-tasking Crayons
  • Ideale për të vendosur në çantën e grimave tuaja
  • E bërë nga plastika 100% e ricikluar **
  1. Vendosni lapsin  për  në hapësirë  dhe ngadalë rrotullojeni për të mprehtësuar.
  2. Përdorni pastruesin midis përdorimeve për të mbajtur mprehtësuesin tuaj të freskët dhe ndaloni transferimin e ngjyrës midis lapsave.
  3. Zbrazni mprehtësuesin nëse është plot.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim