Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë për Highlighter

Furçë për Highlighter

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L

Mënyra më e lehtë për të nxjerrë në pah dhe ndriçuar. Përdorni furçën tuaj Pointed Highlighter Brush me një highlighter të lëngshëm ose pluhur (ne e duam Coconut Bronze) për të theksuar pikat e larta të fytyrës suaj – si mollëzat, urën e hundës dhe poshtë vetullës. Sfumojeni deri sa të arrini një përfundim të shkëlqyeshëm. Më e mira nga të gjitha, kjo furçë makeup-i është pa mizori.

  • Furçë preçize makeup-i për highlighter
  • Bërë me bambu dhe alumin
  • Fije najloni
  • Vegane dhe pa mizori
  • E përsosur me pluhurin tonë me shkëlqim Coconut Bronze Glistening Glow Powder

1. Zhytni furçën në highlighter-in tuaj.
2. Vendoseni në pikat e larta të fytyrës duke përfshirë mollëzat, urën e hundës dhe nën vetull.
3. Sfumojeni mirë

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim