Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzët me Qumësht Bajamesh

Hidratues për Buzët me Qumësht Bajamesh

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

950L

Hidratoni buzët me një rrëshqitje të vetme me shkopin tonë të ri për kujdesin e buzëve me qumësht bajame i pasur me hidratim.

Zbutuni në shpëtimin tonë të buzëve në lëvizje për buzët që ndihen të buta dhe të ushqyera me hidratim duke i lënë ato të hidratuara me një shkëlqim delikate. Mbusheni sa herë që keni nevojë për një efekt hidratimi për buzët me pamje të shëndetshme gjatë gjithë ditës.

E bërë me përbërës 98% me origjinë natyrale, duke përfshirë qumështin organik të bajames së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, Gjalpin Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe vajin e virgjër organik të kokosit në Komunitet Fair Trade, ai u jep atyre puthësve një ndjesi delikate, të mbushur me lagështi. Vjen gjithashtu në një paketë 100% të riciklueshme* gjithashtu.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Balsam hidratues për buzët
  • Për buzë të thata dhe të ndjeshme
  • Ushqyes dhe zbutës
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Olus Oil, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Parfum/Fragrance, Mica, Ammonium Glycyrrhizate, Tocopherol, Aqua/Water/Eau, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, CI 77891/Titanium Dioxide.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim