Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Concealer

VEGAN

Vitamin C – Concealer

S'ka ende vlerësim

MBULUESHMERI NATYRALE

Çmimi origjinal qe: 1,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,390L.

Lëkura rrezatuese mund të bëhet e juaja menjëherë me korrektorin tonë të ri shumëfunksional të vitaminës C.

Një korrektor i fuqishëm i pasuruar me vitaminë C, është i lehtë, i ndërtueshëm dhe ndihmon për të fshehur menjëherë njollat, rrathët e errët dhe hijen e mjekrës.
Nuk ka rrudha këtu.

Vjen në 20 nuanca, kështu që ju pret përputhja juaj perfekte. Rrëshqitni aplikuesin  kudo që dëshironi të fshihni ose ndriçoni. Formula e mëndafshtë përzihet pa probleme me lëkurën për një përfundim natyral që zgjat gjatë gjithë ditës, duke synuar tonin e pabarabartë të lëkurës dhe rrathët e errët për ta bërë lëkurën tuaj të duket më rrezatuese.

I certifikuar nga The Vegan Society dhe i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, ky superhero i vogël është i përzier me vitaminë C, për të ndihmuar që lëkura juaj të duket e ndezur nga brenda. Dhe pjesa më e mirë? Ka një aromë agrume ngritëse, ashtu si gama jonë e kujdesit të lëkurës me Vitaminë C.

 • Korrifikues me shumë funksione rezistente ndaj rrudhave
 • Fsheh pamjen e njollave dhe rrathëve të errët
 • Ofron mbulim afatgjatë për hijen e mjekrës
 • E lehtë, e ndërtuar dhe zgjat gjithë ditën
 • I pasuruar me vitaminë C me origjinë natyrale
 • Shishe qelqi 100% e riciklueshme *
 • 95% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

 

 1. Përgatitni lëkurën me kujdesin tuaj të preferuar të lëkurës.
 2. Krijoni bazën perfekte me Fondatinen tonë Fresh Nude.
 3. Aplikoni korrektorin tonë me vitaminë C nën zonën tuaj të syve ose kudo që ka nevojë për mbulim shtesë.
 4. Përziejini në lëkurë me majat e gishtave ose me furçën tonë për fshehjen e bambusë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim