Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë Blusher me Mbyllje

Furçë Blusher me Mbyllje

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L

Kjo furçë e mençur Retractable Blusher e bën të lehtë aplikimin dhe riaplikimin e blush-it tuaj në lëvizje. Thjesht rrotulloni furçën në produktin tuaj pluhur dhe sfumojeni në mollëza, midis veshit dhe gojës për një aplikim me pamje natyrale. Furça mbyllet, kështu që mund ta hidhni në çantën tuaj të makeup-it për çdo kohë. Më e mira nga të gjitha, furça që mbyllet është pa mizori.

  • Furçë që mbyllet për aplikim kozmetik higjienik, në çdo kohë
  • Bërë me alumin
  • Fije najloni
  • Vegan dhe pa mizori
  • E përsosur për blush pluhur

Vendosni një sasi të vogël blush-i pluhur dhe aplikojeni në mollëza midis veshit dhe gojës. Mbyllni furçën e blush-it për ta mbajtur atë të pastër në çantën tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim