Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzët Swipe It

Hidratues për Buzët Swipe It

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,290L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Shijoni një ndjenjë emocionuese frutash me kondicioner 100% vegan për hidratim maksimal dhe një pamje të ndritshme dhe natyrale të buzëve. Ju mund të zgjidhni nga pesë shije të ndryshme koleksioni të frymëzuara nga smoothie-t më të shijshëm të frutave.

Balsami i buzëve është pasuruar me 95% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin shea të punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë dhe vaj ulliri të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Itali. Vetitë e tyre hidratuese intensivisht e lënë lëkurën e buzëve të lëmuar, të butë, të freskët, me pamje të ëmbël, me një ngjyrë delikate, pa shkëlqim të fortë dhe pa ndjesi ngjitëse. Balsami i buzëve ka një formë dhe madhësi praktike, i përshtatshëm për ta marrë kudo me vete dhe për të shijuar hidratim aromatik e me fruta në lëvizje.

Paketimi i tij është bërë nga plastika 100% e riciklueshme**. Kjo ju lejon të tregoni kujdes dhe qëndrim ndaj planetit sa herë që kujdeseni për bukurinë tuaj. Ne gjurmuam dhe testuam balsamin e buzëve midis 130 njerëzve të gjinive dhe grupmoshave të ndryshme për t’u siguruar që produkti të funksiononte mirë.

  • Balsam buzësh në pesë nuanca dhe aroma të koleksionueshme
  • I pasuruar me gjalpë shea të prodhuar në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë me vaj kernel marule dhe vaj ulliri organik
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Prodhuar me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • I testuar dermatologjikisht
  • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane ambalazh i riciklueshëm
  1. Aplikojeni në buzë dhe shijoni lëkurën më të lëmuar me nota aromatike dhe ngjyrë natyrale.
  2. Ndërtoni një ngjyrë më intensive duke aplikuar disa shtresa balsami.
  3. Përdoreni çdo herë që dëshironi të hidratoni buzët dhe t’u jepni atyre një aromë të ëmbël.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim