Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Qumësht Bajameje

Për lëkurë sensitive

Krem Duarsh me Qumësht Bajameje

S'ka ende vlerësim

850L1,750L

Një domosdoshmëri për lëkurën e ndjeshme gjatë lëvizjes, mbroni dhe qetësoni duart e thata me këtë krem të ri për qetësimin dhe kujdesin e duarve. Pasuruar me qumësht organik të bajames nga Spanja dhe mjalt nga Etiopia, Almond Milk & Honey është formuluar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.

  • Krem qetësues dhe mbrojtës i duarve
  • Qetëson duart e thata gjatë lëvizjes
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë
  • Bërë me qumësht organik të bajames
  • Pasuruar me mjalt dhe vaj organik të bajames
  • Aromë hipoalergjike
  • Testuar dermatologjikisht

Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum, Mjalt, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeriteritil, Fenoksietanol, Parfum, Kaprilil Glikol, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearil, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaji i Farave Babasu /Orbignya Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Ekstrakt i Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Alkooli Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

Aplikoni një sasi bujare të kremit të duarve për të zbutur dhe qetësuar duart e thata.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim