Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shampo Moringa Shkelqim & Mbrojtje

Shampo Moringa Shkelqim & Mbrojtje

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

Ndriçoni dhe ktheni në jetë flokët e lodhur me shampon tonë për shkëlqim dhe mbrojtje Moringa.

Çertifikuar nga The Vegan Society dhe i formuluar me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda, shkumëzoni shampon tonë për t’i lënë flokët e lodhur të duken më të shndritshëm dhe më rrezatues dhe për t’i ndihmuar në mbrojtjen e tyre nga ndotja e përditshme.* Madje i lë flokët tuaj të ndihen më të butë, më të lëmuar, më të shëndetshëm dhe të lehta si ajri.*

Bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdoreni si pjesë e rutinës sonë Moringa me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Shampo jonë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe mjegull flokësh. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Shampo për pastrim të butë
E përkryer për flokë të lodhur
Lërini flokët të duken më të shëndritshëm
Ndihmoni në mbrojtjen e flokëve nga ndotja e përditshme*
Lërini flokët të ndjehen më të butë dhe më të lëmuar*
Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

MORINGA SHINE & PROTECTION SHAMPOO
Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-2 Caprate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glyceryl Caprylate/Caprate, Parfum/Fragrance, Sodium Gluconate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Salicylic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Extract, sr-Spider Polypeptide-1, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Caramel, CI 19140/Yellow 5.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim