Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist Qetësues për Jastëkun Livando & Vetiver – Sleep

Mist Qetësues për Jastëkun Livando & Vetiver – Sleep

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,590L

Qetësoni mendjen tuaj para gjumit me spërkatjen e jastëkëve Lavender & Vetiver nga koleksioni Sleep.

Aroma delikate e luleve do t’ju ndihmojë të relaksoheni dhe të qetësoheni para gjumit. Përdorimi i tij si pjesë e një regjimi gjumi me 4 hapa * ju ndihmon të bini në gjumë 1,8 herë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të freskët.

Krijuar me 90% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% natyral dhe biodegradues ** vaj esencial livando nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues ** vetiver nga Madagaskari dhe vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit.

Shishja e qelqit, me përjashtim të kapakut, është prej xhami të ricikluar dhe është e riciklueshme.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni një krem ​​për trupin. Spërkateni jastëkun tuaj me llak jastëku. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Spray për jastëk dhe krevat
  • Ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit *
  • E vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit
  • 90% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Alcohol Denat., Dipropylene Glycol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Parfum/Fragrance, PPG-26-Buteth-26, Dipotassium Phosphate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Potassium Phosphate, Caprylyl Glycol, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Surfactin, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia Oil/Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool.

  1. Spërkateni disa herë në shtrat dhe jastëk.
  2. Shijoni aromën qetësuese dhe relaksohuni.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për efekt edhe më të mirë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim