Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Larës Relaksues për Flokët & Trupin Livando & Vetiver – Sleep

PËR ÇDO TIP LEKURE

Larës Relaksues për Flokët & Trupin Livando & Vetiver – Sleep

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,750L.Çmimi i tanishëm është: 960L.

Një ditë e vështirë? Bëni një banjë ose dush të nxehtë dhe mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit dhe shamponit të dushit Lavender & Vetiver nga koleksioni Sleep.

Ky xhel pastrues për flokët dhe trupin ka një aromë lulesh relaksuese. Rifreskon dhe pastron nga koka tek këmbët. Përdorimi i tij si pjesë e një regjimi gjumi me 4 hapa * ju ndihmon të bini në gjumë 1,8 herë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit, në mënyrë që të zgjoheni më të çlodhur.

Është krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% natyral dhe biodegradues ** vaj esencial livando nga Franca, vaj natyral dhe biodegradues ** vetiver nga Madagaskari dhe vaj ulliri organik nga Italia, i marrë në kuadër të programit Comumity Fair Trade.

Ambalazhi është prej alumini dhe është tërësisht i riciklueshëm.

* Modaliteti i provuar me 4 hapa që ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të flini më mirë. Mbështilleni veten me shkumën e butë të xhelit të dushit dhe më pas aplikoni kremin e trupit. Spërkateni jastëkun tuaj me llak jastëku. Aplikoni vajin esencial në pikat e pulsit.

** Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Xhel dushi për flokë dhe trup
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve
  • Pastron dhe freskon lekuren
  • Ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe përmirëson cilësinë e gjumit
  • E vërtetuar klinikisht nga Qendra Evropiane e Gjumit
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Sodium Coco-Sulfate, Polyglyceryl-10 Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Propanediol, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Lavandula Angustifolia Oil/Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Alcohol Denat.

  1. Aplikojeni në trup dhe flokë ndërsa jeni në dush.
  2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
  3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim