Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzët me Luleshtrydhe

Hidratues për Buzët me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

750L

Ushqen intensivisht dhe ndihmoni në mbrojtjen e buzëve tuaja nga tharja me gjalpin tonë më të mirë ndonjëherë me luleshtrydhe.

E lëmuar në balsamin tonë të pasur me gjalpë. Hidraton dhe qetëson buzët e thata dhe u jep atyre një shkëlqim të lehtë, me pamje natyrale, pa shtuar ngjyrë.

Tani i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të tregtisë së drejtë të komunitetit nga Gana dhe vajin e farës së luleshtrydhes, ky balsam vegan gjithashtu i lë buzët të duken më të buta dhe më të lëmuara me një aromë delikate të ëmbël.

Gjalpë buzësh
Ushqeni dhe mbroni buzët
Aromë e ëmbël
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
Pako 100% e riciklueshme*
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Parfum/Fragrance, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Carthamus Tinctorius Seed Oil/Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Fragaria Vesca Fruit Extract/Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Aqua/Water, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Polymethylsilsesquioxane, Citric Acid, Barium Sulfate, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15850/Red 7 Lake.

Not sure what something is? Take a look at our glossary of ingredients (opens in a new window)

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim