Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Wake-Up Call – Eyeliner i Lëngshëm

EYELINER LIKUID INTENZIV

Wake-Up Call – Eyeliner i Lëngshëm

S'ka ende vlerësim

QËNDRON 12 ORË

1,550L

Nëse sytë janë dritaret e shpirtit, pse të mos i bëni të dallohen?

Për adhuruesit e pamjeve të mëdha dhe të guximshme. I pasuruar me pluhur kafeje të rinovuar dhe vaj kafeje, (pa karbon të zi për ne, faleminderit!) ky eyeliner rrëshqet pa probleme në vijën e qerpikëve për t’i bërë sytë tuaj të duken ashtu siç janë zgjuar dhe për të arritur lehtësisht linja të zeza intensive, dramatike. Ne na pëlqen ta mendojmë atë si pamjen ekstra glam që mund ta mbani në çantën tuaj të grimit.

Por ende ka një anë të butë. E bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit me burim nga Meksika, Wake-Up Call është i përshtatshëm për të gjitha llojet e syve dhe lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.

Dhe me majën e furçës me majë jashtëzakonisht të imët dhe fleksibël, mund të siguroheni që pamja juaj të jetë aq precize sa duhet, me kontroll maksimal. Gozhdoni krahët herën e parë, çdo herë.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne provuam dhe testuam eyelinerin tonë të lëngshëm në një panel të larmishëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick në 105 persona nga gjinitë dhe grupmoshat e ndryshme, dhe me tone lëkure dhe lloje të ndryshme lëkure, për të siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 85% pajtohen që furça lejon kontrollin maksimal për të nxjerrë linja të lëmuara dhe të vazhdueshme
 • 80% pajtohen që eyeliner-i i tyre zgjati gjithë ditën pa nevojën e prekjes
 • 92% pajtohen që produkti ndihej i lehtë dhe i rehatshëm për t’u veshur

Të gjitha në një paketë të re më të guximshme tërësisht të zezë me një shishe të riciklueshme * dhe majë fleksibël furçesh të zhvilluar për aplikim të rehatshëm dhe të saktë.

* Aty ku lejojnë objektet lokale. Kapaku/shkopi nuk është i riciklueshëm për shkak të përzierjes së materialeve.

 • Jep një ngjyrë të zezë intensive për të përmirësuar përkufizimin e syve
 • Krijon linja të theksuara të menjëhershme
 • Zgjat deri në 12 orë pa u zbehur apo transferuar
 • 92% përbërës me origjinë natyrale
 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I pasuruar me pluhur kafeje të rinovuar dhe vaj kafeje
 • Formuluar me aloe vera organike CFT nga Meksika
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Propanediol, PPG-26-Buteth-26, Styrene/Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Coffea Arabica Seed Oil, Coffea Arabica Seed Powder/Coffea Arabica (Coffee) Seed Powder, Sodium Laureth-12 Sulfate, Ammonium Hydroxide, CI 77499/Iron Oxides.

 1. Shkundni shishen përpara përdorimit.
 2. Duke filluar nga këndi i brendshëm i syrit, vendoseni furçën në vijën e sipërme të qerpikëve, më pas filloni të aplikoni eyeliner drejt skajit të jashtëm.
 3. Për dramë shtesë, shkoni përtej skajit të jashtëm dhe jepini krahë pamjes.
 4. Plotësoni pamjen tuaj të syve me një nga maskarat tona.
 5. Për qerpikë më të gjatë dhe me pamje më të shëndetshme, përdorni serumin Long Game Brow & Lash gjatë natës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim