Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Wild Jasmine Eau de Toilette

Wild Jasmine Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,190L
1,752L

Ulje 20%

Çlironi anën aventureske të shpirtit tuaj me Ujën e Tualetit Wild Jasmine, pjesë e koleksionit të parfumeve Choice.

Ne e dimë se do t’ju pëlqejë pamja e re e linjës sonë më të shitur të Jasminës së Natës Indiane. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane e lë personalitetin tuaj të egër dhe të lirë me nota lulesh, sensuale dhe kremoze të jaseminit indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë.

Shishja është bërë gjithashtu me 42% xham të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

*Aty ku lejojnë objektet lokale. Ju lutemi hiqni pompën përpara riciklimit.

  • Ujë tualeti
  • Aromë e qëndrueshme
  • Aromë florale
  • Notat e jaseminit indian, gjethes së vjollcës dhe irisit të bardhë
  • 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Denatonium Benzoate, Benzyl Benzoate.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim