Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin White Musk®

Mist për Trupin White Musk®

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,750L

Mist ynë i parfumit White Musk® do t’ju lërë të ndiheni të fuqizuar për t’u shprehur me aromën e tij prej dheu, lulesh dhe sensuale.

Një version më i butë i aromës klasike White Musk® të The Body Shop, ky aromatizues delikat në të gjithë trupin ju lë të nuhasni si lule dhe të ndjeheni të pandalshëm që në momentin që dilni nga dushi. Me një ekuilibër të freskët të aldehideve të pastra, jaseminit ngushëllues dhe myshkut tonë sensual dhe pa egërsi, ju lë të ndiheni të fuqizuar, të ngritur, ndoshta edhe nostalgjik.

Spërkateni gjithandej dhe shijoni notat prej kadifeje që i japin koleksionit tonë White Musk® aromën e saj të veçantë. Është gjithashtu një shoqërues i vogël i madh udhëtimi. Mbajeni në çantën tuaj për rimbushje të lehtë gjatë gjithë ditës. Dhe nëse doni ta mbani gjallë ëndrrën, shtrojuni me kremin tonë të trupit White Musk® ose Body Wash.

Ky mist i freskët White Musk® është mënyra më e lehtë për të veshur aromën. Thjesht spërkateni dhe largohuni.

Aroma jonë Mist tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 31% xhami të ricikluar, kështu që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton.

 • Mist aromatik
 • Aromë e freskët, me lule dhe ikonike
 • Notat e aldehideve, jaseminit dhe myshkut pa egërsi
 • Aromatizues i lehtë për një përvojë të këndshme aromash
 • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
 • Vegane
 • 95% përbërës me origjinë natyrale

Alcohol Denat. (67.2%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Linalool,Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Denatonium Benzoate.

 1. Spërkateni veten nga koka te këmbët me mistin tonë të parfumit White Musk® pas larjes ose dushit.
 2. Kudo që ju çon dita, sillni me vete për rimbushje që të rrisin besimin.
 3. Dëshironi që kjo aromë e freskët të zgjasë edhe më gjatë? Kombinoje me locionin tonë të trupit White Musk®, Xhelin e Dushit White Musk® ose edhe deodorantin tonë White Musk®.
 4. Nuk jeni i sigurt se cila aromë është e përshtatshme për ju? Ne mund t’ju ndihmojmë të zbuloni misterin e hundës tuaj dhe të gjeni aromën tuaj të përsosur duke përdorur Udhëzuesin tonë të Parfumit.

A keni dëgjuar për shtresat e aromave? Tani mund ta personalizoni aromën tuaj që të përshtatet me çdo element tuajin. Mbushësit tanë të rinj të aromës – White Musk® Elements, janë bërë për t’u shtruar mbi aromën tonë origjinale White Musk®, në mënyrë që të luani me notat që ju pëlqejnë dhe t’i bëni ato më “ju”.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim