Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel dushi me Trëndafil Britanik

Për të gjitha llojet e lëkurës

Xhel dushi me Trëndafil Britanik

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 200L.

Do të donit të ngriheshit me aromën e trëndafilave çdo mëngjes? Xheli jonë i dushit British Rose, jua mundëson tani këtë. Ndihuni të përkëdhelur nga aroma pranverore e trëndafilit anglez dhe peonit, që përmban British Rose. Pastron lëkurën tuaj dhe ju kënaq shqisën e të nuhaturit. Jua lë lëkurën të butë dhe të freskët. Me ekstrakt trëndafili anglez, i kultivuar dhe përzgjedhur me shumë kujdes.

Ujë, Laureth Sulfat Sodiumi, Betain Kokamidopropil, Glicerinë, Parfum, Klorid Natriumi, Kaprat Poligliceril¬2, Benzoat Sodiumi, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Acid Citrik, Sukrozë, Salicilat Etilheksil, Salicilat Benzili, Limonene, Metoksidibenzolmetan Butil, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Linalool, Ekstrakt Trëndafili, Jononi Alfa Izometil, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Benzoat Natriumi, Benzoat Denatoniumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200, Cl 19140.

1. Merrni pak sasi nga xheli i dushit British Rose.

2. Përhapeni atë në trup dhe lijeni veten nën shijimin e aromës fantastike, që ky xhel ju ofron.

3. Shkumojeni produktin në lëkurë.

4. Shpëlajeni produktin me ujë të bollshëm.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim