Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Activist – Eau de Toilette

Activist – Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,450L

Ky parfum për meshkuj sjell një aromë të ngrohtë dhe pikante me nota druri.

  • Aromë e ngrohtë, pikante
  • Eau de toilette

ACTIVIST™ EAU DE TOILETTE
Alcohol Denat. (Solvent/Diluent), Aqua (Solvent/Diluent), Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), Limonene (Fragrance Ingredient), Butylphenyl Methylpropional (Fragrance Ingredient), Coumarin (Fragrance Ingredient), Eugenol (Fragrance Ingredient), Citral (Fragrance Ingredient), Denatonium Benzoate (Denaturant).

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim