Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Qumësht Bajamesh

PËR LARJEN E LËKURËS SË NDJESHME

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Qumësht Bajamesh

S'ka ende vlerësim

600L

Ndjehuni të butë dhe të freskët me sapunin tonë të ri dhe të përmirësuar për larjen e fytyrës dhe trupit me qumësht bajamesh në një sapunë me një nivel të lartë të përbërësve me origjinë natyrale.  I pasur dhe kremoz, ai lë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme të ndjehet e pastër,  dhe e freskët. Ky sapun ka aromën e bajameve të ëmbla – ju transporton në një kopsht të ëmbël bajame, me pika sandali, xhenxhefil, trëndafil dhe musk.

Certifikohet nga Shoqata Vegan dhe me 90% përbërës me origjinë natyrale, është i pasuruar me qumësht bajame dhe vaj organik të Tregtisë së Drejtë nga Spanja, duke përdorur bajame me burime të qëndrueshme dhe metoda bujqësore me intensitet të ulët. Ajo gjithashtu vjen në një paketë me letër 100% të riciklueshme *

  • Sapuni i fytyrës dhe trupit
  • Përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Freskuese dhe pastruese
  • 90% përbërës të origjinës natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegane
  • Testuar dermatologjikisht

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/Eau, Glycerin, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Methyl Gluceth-20, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Isostearoyl Lactylate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim