Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shirit Koke Angels & Garlands

Dhurate festive

Shirit Koke Angels & Garlands

S'ka ende vlerësim

700L

Përqafoni të gjitha gjërat festive këtë Krishtlindje me shiritin tonë të kokës Angels & Garlands.

Një mbushës argëtues për çorape ose surprizë Secret Santa, është aksesori i përsosur për të kompletuar pamjen tuaj, pavarësisht nëse jeni duke e kaluar ditën duke qëndruar komod dhe duke u relaksuar apo duke u përkëdhelur me pak kohë spa në shtëpi.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Shirit koke
  1. Vendoseni ne koken tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim