Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Deodorant Anti-Djersë White Musk

Deodorant Anti-Djersë White Musk

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

700L

Deodoranti i The Body Shop nga linja jonë White Musk® është aroma juaj e përditshme e sqetullave për të ndihmuar në mbajtjen e erës së keqe larg dhe për ti dhënë gjithçkaje aromë të ëmbël. Ashtu si deodorantët tanë të tjerë, edhe ky vjen në një formë praktike stick, madhësia ideale për ta hedhur në çantë dhe për ta marrë me vete.
Me një aromë të freskët lulesh, do të kuptoni pse White Musk® ynë është një ikonë në botën e fragrancave, kur hunda juaj ti marrë erë këtij deodoranti me aromë afatgjatë ’. Myshku i marrë pa mizori ndaj kafshëve përzihet me notat e ngrohta të vetiverit dhe drurit të sandalit. Nëse jeni djersitur gjatë stërvitjes, përdorni atë pas dushit. Nëse keni nevojë për të zgjidhur diçka të ndërlikuar – pa dyshim që do të ndiheni më të sigurt, nëse e dini që keni marrë masa për të qëndruar të freskët dhe me erë të mirë. Ose thjesht mbajeni me vete për ato momente në tren, Aeroplan dhe kudo tjetër kur keni nevojë për pak ndihmë shtesë në atë departament. Mbi të gjitha, a nuk djersitemi më shumë kur jemi në lëvizje?

Dhe nëse nuk e keni bërë ende, njihuni me linjën tonë The Body Shop White Musk® për të ndërtuar aromën dhe për të ndihmuar në qëndrueshmërinë e aromës së pastër të myshkut.

  • Deodorant ditor rroll-on
  • Aromë ikonike White Musk®
  • Myshk i marrë pa mizori

Alkool Denat., Ujë, Klorohidrat Alumini, Propilen Glikol, Pantenol, Parfum, Vaj Recini i Hidrogjenizuar PEG-40, Hidroksietilcelulozë, Maltodextrinë, Hidroksicitronellal, Lëng pluhuri Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Heksil Cinnamal, Linalod, Alpha-Isomethyl Ionone, Hidroksid Natriumi, Kumarin, Ekstrakt i Farës Hibiscus Abelmoschus.

1. Kalojeni nën secilin krah – dhe kaq ishte, jeni gati.
2. Mos harroni, mos e aplikoni në lëkurë të irrituar apo çjerrë. Nëse ju shfaqet skuqje ose acarim, ndërpriteni përdorimin. Mbajeni larg fëmijëve.
3. Pse të mos shtoni një sprucim të White Musk® Fragrance Mist për të shtuar aromën ikonike.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim