Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balsam me Moringa për Shkëlqim & Mbrojtje

Balsam me Moringa për Shkëlqim & Mbrojtje

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

Ndriçoni dhe kthejini në jetë flokët e lodhur me kondicionerin tonë me shkëlqim dhe mbrojtje Moringa.

I certifikuar nga The Vegan Society dhe i formuluar me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë dhe ekstraktin nga Ruanda, kondicioneri ynë i lë flokët e lodhur të duken më të shndritshëm dhe më rrezatues dhe ndihmon në mbrojtjen e tyre nga ndotja e përditshme.* Madje ju lë flokët të ndihen më të butë, më të lëmuar, më të shëndetshëm dhe të lehta si ajri.*

Bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdoreni si pjesë e rutinës sonë Moringa me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Ai vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë me shampo, balsam dhe mist flokësh. Riparon dukshëm flokët. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Kondicioner ushqyes
E përkryer për flokë të lodhur
Lërini flokët të duken më të shndritshëm dhe më të shndritshëm*
Ndihmoni në mbrojtjen e flokëve nga ndotja e përditshme*
Lërini flokët të ndjehen më të butë dhe më të lëmuar*
Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

MORINGA SHINE & PROTECTION CONDITIONER
Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetrimonium Chloride, Lecithin, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Propanediol, Moringa Oleifera Seed Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Glycerin, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol, sr-Spider Polypeptide-1, Geraniol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Moringa Oleifera Seed Extract, Citric Acid.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim