Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

British Rose Fox Bath Bomb

British Rose Fox Bath Bomb

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

550L

Sillni flluskat në banjën tuaj me British Rose Fox Bath Bomb-ën tonë aromatike dhe shkumuese. Me formën si Dhelpra e Kuqe europiane, ky trajtim banje me aromë ekzotike që ndryshon ngjyrën, shndërron vaskën tuaj në një arratisje gjithëpërfshirëse dhe emocionuese.

  • Bath bomb shkumuese
  • Aromë freskuese lulesh trëndafili
  • Lakuriq

Acid Citrik, Bikarbonat Natriumi, Karbonat Natriumi, Sulfat Natriumi, Parfum / Aromë, Alkool, Ujë, VP / VA Copolymer, Polisorbat 20, PEG-8, Citronellol, Linalool, Geraniol, Isopropyl Myristate, CI 77891/Dioksid Titani, CI 14700/Red 4, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1, CI 61570/Acid Green 25.

1. Hidheni në ujë të ngrohtë dhe të rrjedhshëm.
2. Lëreni të shkumohet.
3. Tani futu në vaskë.
4. Lëreni ndjesitë e mira, aromatike te ju pushtojnë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim