Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin C – Zbutës i Menjëhershëm Lëkure

PËR LËKURË PA JETË

Vitamin C – Zbutës i Menjëhershëm Lëkure

S'ka ende vlerësim

2,590L

Shkëlqim i menjëhershëm me një përfundim të butë mëndafsh; një produkt ideal për të rritur shkëlqimin e lëkurës tuaj. Mund të përdoret vetëm ose me një krem hidratues. Me Vaj Arre Brazili përpunuar sipas Komunitetin e Tregtisë së Drejtë.

  • Lëkurë e lëmuar menjëherë
  • Mund të përdoret vetëm ose me një krem hidratues
  • Rrit shkëlqimin natyror
  • Freskon dhe zbut lëkurën

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ciklohekziloksan, Krospolimeri Dimetikon, Fluorphlogopite Sintetike, Mikë, HDI / Trimethylol Hexyllactone Krospolimeri, Acid Askorbik, Vaj iArrës aë Brazilit/ Bertholletia Excelsa, Tokoferol, Glicerinë, Parfum, Etilheksil Hidroksistearat, Polisilikon-11, Linalool, Limonene, Silicë, Benzil Benzoat, Citral, Ujë, Hexyl Cinnamal, Ekstrakt frutash Myrciaria Dubia, Citronellol, Ci 77891.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim