Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzët me Shea

Hidratues për Buzët me Shea

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

750L

Shijoni buzët e hidratuara dhe të zbutura menjëherë me gjalpin e buzëve Shea shumë ushqyes.

I pasuruar me 98% përbërës me prejardhje natyrale, duke përfshirë Gjalpin Shea të Çmuar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit Ghanaian, gjalpi i buzëve jep ushqimin e shumëdëshiruar për buzë të lëmuara, të bukura dhe me erë arrore. Ai shkrihet mbi to, duke i mbrojtur nga tharja dhe kushtet e tjera të pafavorshme mjedisore.

Gjalpi i buzëve Shea vjen në një paketim të përshtatshëm që ju lejon ta merrni me vete kudo që dëshironi. Nëse e doni aromën delikate të arrave, zbuloni produktet e tjera nga sfera e Shea.

  • Me një aromë delikate të arrave
  • Teksturë ushqyese, e pasur dhe me gjalpë
  • Hidraton dhe qetëson menjëherë buzët
  • Lehtëson dhe mbron buzët nga tharja
  • Buzët ndihen më të buta, më të lëmuara dhe më të zhdërvjellta
  • Lë një shkëlqim delikate pa ngjyrë
  • I pasuruar me 98% përbërës me origjinë natyrale

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Aroma/Flavor, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Aqua/Water/Eau, Tocopherol, Polymethylsilsesquioxane, Citric Acid.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim