Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Serum për Skalpin me Xhinxher

Për kujdesin e skalpit

Serum për Skalpin me Xhinxher

S'ka ende vlerësim

2,190L

Pasuruar me vaj esencial xhenxhefili, serumi ynë i ri ushqen intensivisht dhe ndihmon në riekuilibrimin e skalpit tuaj. Disa pika janë gjithçka që duhet për të qetësuar thatësinë dhe kruajtjen, duke ndihmuar në largimin e zbokthit midis larjeve. Flokët me volum mund të fillojnë me një skalp të shëndetshëm.
Përdoreni rregullisht me Shampon tonë kundër Zbokthit dhe Balsamin për Kujdesin e Skalpit me Ginger për një skalp të ndjeshëm, më të shëndetshëm dhe flokë më të fortë dhe më të shëndetshme.

  • Ushqen intensivisht skalpin e kokës, kështu që duket dhe ndihet më i shëndetshëm.
  • Ndihmon në ekuilibrimin e kokës nga vajrat dhe sebumi i tepërt.
  • Qetëson skalpin e thatë ndaj ndjeshmërisë dhe kruajtjes midis larjeve.
  • Pasuruar me vaj esencial xhenxhefili nga Sri Lanka, ekstraktet e shelgut të bardhë dhe lëvores së thuprës.
  • Formulë jo vajore që përthithet shpejt.
  • Testuar dermatologjikisht.

Ujë, Propanediol, Hidroksietilcelulozë, Polisorbat 20, Glicerinë, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Argininë, Acid Laktik, Ekstrakt Shelgu/ Salix Alba Bark, Pantenol, Sodium Hyaluronate, Ekstrakt Soje/ Glycine Soja, ekstrakt Gruri/ Triticum Vulgare, Trisodium Ethylenediamine Disaccinate, Acid Hidroksifenil Propamidobenzoik, Parfum / Aromë, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt Lëvoreje Betula Alba, Ekstrakti i Luledeleve/ Epilobium Angustifolium, Glukonolakton, Linalool, Ekstrakt rrënjësh Scutellaria Baicalensis, Vaj rrënje Xhinxheri/ Zingiber Officinale, Limonene, Benzoat natriumi, Citronellol, Citral, Eugenol, Alkool Benzil, Geraniol, Palmitat Askorbil, Metabisulfit Natriumi, Laktat Kalciumi.

1. Lani dhe thani flokët siç ju pëlqen.
2. Duke përdorur një krehër ose gishtat tuaj, ndani flokët dhe vendosni një ose dy pika serum direkt në lëkurën e kokës.
3. Masazhojeni në lëkurën e kokës dhe zonat përreth derisa të përthithet plotësisht.
4. Përsëriteni në të gjithë skalpin, katër deri në gjashtë seksione duhet të jenë mjaftueshëm.
Për rezultate më të mira, filloni me Shampon tonë për Kujdesin e Skalpit me Ginger dhe Balsamin për Kujdesin e Kokës me Ginger dhe përdoreni tre herë në javë mes larjeve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim