Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Arber – Eau de Toilette

Arber – Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,450L

Ky eau de toilette për meshkuj ka nota të larta agrumesh, një zemër koriandre dhe menteje, dhe një bazë druri, me dru sandali.

  • Aromë druri me një nuancë agrumesh
  • Eau de toilette

Alkool Denat. (34.9%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Linalool, Limonene, T-Butyl Alkool, Kumarin, Alfa-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Citral, Benzil Benzoat, Benzoat Denatonium.

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim