Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Avokado

PËR LËKURË NORMALE DHE TË THATË

Yogurt Trupi me Avokado

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 900L.

Jeni vonuar në dush? Përcillni rutinën tuaj në mënyrë të shpejtë kur dilni nga vaska me jogurtin tonë trupor me avokado që absorbohet shpejt. Ky superhero që kursen kohë zhytet menjëherë në lëkurë (edhe nëse është e lagësht) në mënyrë që të mund të dilni jashtë, të hidratoni dhe të vazhdoni drejtpërdrejt me ditën tuaj. Çertifikuar nga Shoqëria Vegane, është bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj avokadoje nga Afrika e Jugut. Hidhni një copë nga ky xhel-krem i lehtë dhe jo i yndyrshëm mbi lëkurën normale në të thatë për ta lënë atë të ndjehet më e butë gjatë gjithë ditës, menjëherë e lëmuar dhe e hidratuar me lagështi 48 orë. Madje i jep atij trupi të bukur një shkëlqim të shëndetshëm.

Ne pothuajse harruam. Kosët tanë të trupit janë të riciklueshëm* dhe tani vijnë në vaskë plastikë 100% të ricikluar**, të cilat përfshijnë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi.

Pra, çfarë po prisni? Hidhen në dush. Hidhen jashtë. E lëmuar me një copë kosi të trupit tonë. Hidheni në xhinse. Shkëlqeni dhe vazhdoni me ditën tuaj të ngarkuar. Bota nuk do të shpëtojë veten, apo jo?

*Aty ku lejojnë objektet lokale. **Pa përfshirë kapakun.

Hidratues për trupin
E përkryer për lëkurën normale në të thatë
Hidratoni lëkurën me lagështi që përthith shpejt 48 orë
Erë jeshile dhe kremoze
Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Butylene Glycol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Carbomer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Isopropyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Persea Gratissima Oil/Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

 

  1. Hyni dhe dilni nga dushi si rrufe.
  2. Merni një copë nga jogurti i trupit tonë dhe masazhoni lëkurën e lagur ose të tharë me peshqir.
  3. Tani vishni disa rroba! Ju nuk keni nevojë të prisni që hidratuesi ynë të zhytet në lëkurë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim