Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Avokado

Krem Duarsh me Avokado

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 850L.Çmimi i tanishëm është: 640L.

Ndihmoni që pëllëmbët e thatë dhe gishterinjte të ndihen më të butë dhe të mbrojtur nga thatësia me balsamin tonë të duarve Avokado.

E prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë vajin e avokados Hass me burim të qëndrueshëm nga Afrika e Jugut dhe gjalpë shea të prodhuar me dorë nga Community Fair Trade nga Gana, balsami ynë vegan i jep thonjve dhe kutikulave dashuri dhe kujdes duke ushqyer lëkurën e thatë deri shumë të thatë me lagështi 96 orë.

Formula jonë është jo e yndyrshme, jo ngjitëse dhe thithëse e shpejtë. Gjithashtu, ka aromë freskuese jeshile dhe kremoze dhe vjen në një tub të madhësisë së udhëtimit, kështu që është e lehtë të mbani putrat tuaja të qeta dhe të hidratuara intensivisht në lëvizje.

Thjesht nxirrni një sasi pasi të lani ose dezinfektoni duart. Jepuni atyre duarve kujdesin gjatë gjithë kohës që meritojnë.

  • Balsam dore
  • E përkryer për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
  • Ushqeni duart me lagështi 96 orë
  • Formulë thithëse e shpejtë, shumë e pasur
  • Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim