Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Blissful Strawberry Eau de Toilette

AROMË E ËMBËL DHE ME FRUTA

Blissful Strawberry Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,190L

Sillni pak zen dhe shprehni anën tuaj të qetë me ujin e tualetit tonë Blissful Strawberry, pjesë e koleksionit të parfumeve Choice.

E dimë që do t’ju pëlqejë pamja e re e linjës sonë më të shitur japoneze të luleshtrydheve me lule qershi. Dhe mos u shqetësoni, është ende e njëjta aromë e mrekullueshme.

E bërë me 87% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane lejon personalitetin tuaj të shkëlqejë me nota qetësuese të ëmbla, frutash, me lëng luleshtrydhe, bozhure dhe myshku.

Shishja është gjithashtu e prodhuar me 42% xham të ricikluar dhe e mbuluar me një kapak alumini. Ricikloni të dyja për t’i treguar planetit tuaj pak dashuri.*

  • Ujë tualeti
  • Aromë e qëndrueshme
  • Erë e ëmbël dhe me lule
  • Notat e luleshtrydhes, bozhures dhe myshkut
  • 87% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Coumarin, t-Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Denatonium Benzoate.

Spërkateni në trup.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim