Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Ngrohës i Vajit Aromatizues & i Shkrirjes së Dyllit

Ngrohës i Vajit Aromatizues & i Shkrirjes së Dyllit

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L

I thjeshtë dhe elegant, kjo paisje për djegien e vajrave dhe shkrirjen e dyllit shkon me çdo dekor. Për përdorim me vajrat aromatizues shtëpiakë dhe për shkrirjen e dyllit.

Përdorni me linjat The Body Shop® Home Fragrance Oils and Wax Melts
* Dylli shitet veç

Kjo paisje është dizenjuar ekskluzivisht për përdorim me vajrat aromatizues të The Body Shop®.
1. Vendosni dyllin në enë ose mbusheni gjysmë e enës me ujë.
2. Shtoni disa pika vaj të aromës tuaj të preferuar në shtëpi.
3. Për një aromë më delikate, shtoni më shumë ujë.
4. Vendosni një dritë çaji në bazë dhe shijojeni.
5. Për të hequr dyllin, lejoni që dylli të ftohet plotësisht dhe të ngurtësohet. Nëse kërkohet, përdorni dru të butë ose një mjet gome për ta nxjerrë dyllin nga tasi i shkrirjes. Mos përdorni pastrues gërryes ose pajisje që do të gërvishtin tasin.
6. Hidheni dyllin në kosh, mos e lini dyllin në sipërfaqe mobiljesh.
Mos e lini dritën ndezur dhe pa mbikëqyrje në çdo kohë dhe mos e lini ndezur për më shumë se 20 minuta.
Mos e lini vazon të thahet. Asnjëherë mos përzieni vajra. Ju lutemi lexoni broshurën e sigurisë që vjen me paisjen para përdorimit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim