Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vanilla Pumpkin Bath Bomb

Vanilla Pumpkin Bath Bomb

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 750L.Çmimi i tanishëm është: 375L.

Bëhuni komod në vaskë me bombën tonë të gazuar të kungullit të vaniljes.

Hidhni Bombën tonë në formë kungulli në banjën tuaj dhe lërini gazrat dhe flluskat të bëjnë magjinë e tyre. Kthen ujin në një ngjyrë portokalli të ndritshme dhe mbush dhomën me një aromë të ngrohtë kungulli.

Aroma relaksuese lë lëkurën tuaj të nuhasë si kungull i ëmbël, i ngrohtë, i pjekur, me nota karameli, shurup panje dhe qumësht bajame.

Sigurohuni që të merrni një filxhan çaj dhe një libër para se të vendoseni në të!

  • Bomba e banjës e botimit special
  • Menjëherë gazon dhe bën flluska
  • Për lëkurë normale deri në të thatë
  • Aromë e ëmbël, ngushëlluese e vjeshtës

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, Isopropyl Myristate, Anise Alcohol, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 14700/Red 4, CI 15510/Orange 4.

  1. Hidheni në ujë të ngrohtë dhe shikojeni magjinë.
  2. Lëreni banjën tuaj të mbushet me aromën e ëmbël dhe relaksuese.
  3. Zhytuni në banjën tuaj dhe relaksohuni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim