Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Bath Boubble me Kokos

Aromë kremoze kokosi

Bath Boubble me Kokos

S'ka ende vlerësim

300L

Sillni flluska me flluskat tona argëtuese dhe aromatike me Coconut Bath Bubble. E kthen vaskën tuaj në një parajsë ekzotike me një shpërthim blu dhe aromë të butë, kremoze të kokosit.

  • Flluskë banje në formë zemre
  • Aromë kremoze kokosi
  • Ngjyrosni ujin e vaskës tuaj me blu

Bikarbonat Natriumi, Acid Citrik, Talc, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Monosodium Citrate, PEG-150, Parfum, Maltodekstrinë, Sukrozë, Silicë e Hidratuar, Klorur Natriumi, Benzil Benzoat, Coumarin, Denatonium Benzoat, Alkool Benzil CI 77891, CI 42090.

1. Mbajeni nën ujë të rrjedhshëm.
2. Lejoni të shkumëzojë kur keni nevojë për pak kohë serioze “vetëm me veten tuaj”.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim