Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® – Eau de Parfum

White Musk® – Eau de Parfum

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,890L

Eau de Parfum-i ynë White Musk® ju ndihmon të dërgoni një mesazh në botë. Është e vërtetë. Sepse kur të gjeni aromën tuaj të personalizuar (dhe White Musk® nga The Body Shop mund të jetë e duhura) ajo mishëron personalitetin tuaj, veçantinë tuaj dhe ndjenjat që dëshironi të ngjallni. Me fjalë të tjera: është ‘ti’ në një shishe të vogël simpatike.
Eau de Parfum-i ynë White Musk® është një përzierje myshku sensuale prej trëndafili, jasemini, qelibari dhe druri. Krijuar për të ngritur dhe frymëzuar (ashtu si ju), aroma jonë ikonike White Musk® është freskuese, e lehtë dhe e bukur me lule.
Por çfarë ka kaq të veçantë White Musk®? Parfumi i The Body Shop White Musk® është bërë me myshk pa mizori, prandaj nuk është çudi që është aroma jonë Nr.1. Dhe gjithashtu zgjat shumë. Sidomos kur e kombinoni me një produkt tjetër nga koleksioni ynë White Musk®, ne rekomandojmë një prekje luksoze të Locionit tonë të Trupit White Musk®. Është e drejtë, ka shumë më shumë për të zbuluar.
Pra, a mund të jetë dashuri me spërkatje të parë? Ne sigurisht që shpresojmë kështu! Sepse këtu në The Body Shop, na pëlqenshumë një histori e mirë dashurie. Vazhdoni, aroma juaj e preferuar është vetëm një klik dhe një spërkatje larg.

  • Bërë me 88% përbërës me origjinë natyrore
  • Eau de Parfum që përmban aromën tonë ikonike White Musk®
  • Bërë me myshk pa mizori
  • Një aromë emocionuese, lulesh që zgjat gjithë ditën

Alkool, Ujë, Alkool Denat., Parfum, Butilfenil Metilpropional, Hidroksizoheksil 3-Cikloheksen Karboksaldehid, Heksil Cinnamal, T-Butil Alkool, Linalool, Alfa-Isomethyl Ionone, Hidroksikitronellal, Kumarin, Benzil Benzoat, Isoeugenol, Alkool Benzil, Benzil Salicilat, Geraniol, Denatonium Benzoat.

1. Thjesht spërkatni Eau de Parfum White Musk® në qafën tuaj dhe pikat e pulsit sa herë që dëshironi të shijoni aromën e tij të lezetshme.
2. E adhuroni aromën? Ndërtojeni aromën me më shumë produkte nga linja jonë White Musk®.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim