Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mbajtës për Tea Tree Face Base

MBUSHJA NUK PËRFSHIHET

Mbajtës për Tea Tree Face Base

S'ka ende vlerësim

E LEHTË PËR T'U PËRDORUR

750L

Kuti që rimbushet  për bazën e fytyrës të zgjedhur nga Tea Tree. Kutia mund të rimbushet me nuancën tuaj të  bazës së fytyrës me një klikim të lehtë, për t’ju dhënë atë përfundim të përsosur mat pa vaj dhe ka një pasqyrë të integruar për atë prekje në lëvizje.

Keni nevojë për një mbushje? Herën e parë që blini bazën e pemës së çajit, merrni për vete një Compact for Life dhe mund të porosisni rimbushje që vijnë me një sfungjer të ri aplikuesi sipas nevojës në të ardhmen.

Kutia e bën udhëtimin tuaj të fondacionit të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm ashtu siç na pëlqen në The Body Shop. Compact fo Life është bërë nga alumini dhe PCR.

*Mbushjet nga Tea Tree Face Base shiten veçmas
E ndertuar ne pasqyre
Klikoni lehtë brenda dhe kliko jashtë
Rimbushëse
Bërë me alumin dhe 30% PCR plastikë

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim