Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Full Iris Eau de Parfum

AROMA E IRISIT

Full Iris Eau de Parfum

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 4,390L.Çmimi i tanishëm është: 3,090L.

Full Iris Eau de Parfum është një aromë për burra dhe gra, e butë, drurërore në koleksionin tonë të ri të parfumëve të luleve. I frymëzuar nga aroma e pasur e luleve të plota, koleksioni ynë Full Flowers është krijuar duke përzier nota petale të buta, gjethe të gjelbërta, shkrirje frutash dhe rëshirë të ëmbël.

Rrethohuni me aromën e lules së plote të irisit. Konkriti i fortë lules së irisit përfaqëson petale të ëmbël, borziloku aromatik përfaqëson degët aromatike dhe druri i butë cedër simbolizon rrënjët drurërore. Gjatë ditës, do të vëreni zhvillimin e aromës, duke zbuluar në mënyrë delikate secilën tipare unike nga njëra-tjetra.

Konkriti natyral i lules së irisit në këtë parfumë ekstraktohet nga rrënjët e irisit, të rritur dhe të korrur për më shumë se tre vjet në jug të Francës. Kjo Eau de Parfum është e bërë me 91% përbërës të natyrës dhe është gjithashtu e certifikuar nga Shoqata Vegan Society.

Ky Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të dizajnuar për të qenë më të qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe lëkura e lopës që rritet në mënyrë natyrale.

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • Bërë me 91% përbërës të prejardhjes natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim