Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Full Rose Eau de Parfum

AROMA E TRËNDAFILIT

Full Rose Eau de Parfum

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 4,390L.Çmimi i tanishëm është: 3,090L.

Eau de Parfum Full Rose është një aromë për burra dhe gra, freskuese dhe aromatike në serinë tonë të re të parfumeve luledielli. I frymëzuar nga aroma e pasur, lulëzuese e luleve të ndryshme, koleksioni ynë Full Flowers është krijuar duke kombinuar nota të gjetura në lulet e buta, gjethe të gjelbërta, degë druri, fruta të lëmuara dhe rezinë të ëmbël.

Imagjinoni aromën e një lule të freskët, lulëzuese të trëndafilit në një mëngjes me shi, dhe kjo është Full Rose Eau de Parfum jonë.  Në të njëjtën kohë, me kalimin e ditës, do të vëreni se aroma ndryshon, duke zbuluar me kujdes secilën tipare unike, një nga një.

Kjo parfum është krijuar me 90% të përbërësve të bazuara në origjinë natyrale dhe është infuzuar me absolutin natyral të trëndafilës, i nxjerrë nga trëndafilat e rritur në Grasse, Francë. Aroma është e certifikuar nga Shoqata Vegan Society.

Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me një kapak të projektuar për të qenë më i qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe gështenja që u rirregullohen natyrshëm. Dhe kur të keni përdorur gjithë parfumin, shishja mund të riciklohet përsëri.

 

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • I freskët, aromatik
  • I krijuar me absolut të natyrshëm të trëndafilave të ekstraktuar nga lulet e zgjedhura me dorë në Grasse, Francë
  • I bërë me 90% përbërës të origjinës natyrale
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.

Alcohol Denat. (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim