Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Kistna – Eau de Toilette

Kistna – Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,450L

Ky eau de toilette për meshkuj kombinon notat e freskëta të agrumeve të grejpfrutit dhe limonit me një zemër bimore dhe notat bazë të drurit të kedrit dhe vaniljes.

  • Aromë e freskët, aromatike
  • Eau de toilette i lehtë

Alkool Denat. (34.9%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzil Salicilat, Alpha-Isomethyl Ionone, t-Butyl Alkool, Citral, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Eugenol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Denatonium Benzoat.

Spërkateni direkt në qafë ose pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim