Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Full Ylang Ylang Eau de Parfum

AROMA E YLANG YLANG

Full Ylang Ylang Eau de Parfum

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 4,390L.Çmimi i tanishëm është: 3,090L.

Full Ylang Ylang Eau de Parfum është një aromë për burra dhe gra, shumëngjyrëshe, e ëmbël-lule në koleksionin tonë të parfumëve të rinj. Inspiruar nga aroma e pasur, të luleve të plotë të larmishme, koleksioni Full Flowers është krijuar duke përzier nota të luleve të buta, gjethet e gjelbra, degët drueore, frutat e ëmbël dhe rëshirat e ëmbla.

Vaji esencial i lules ylang ylang është e lulës së butë, dhe kjo përfaqëson petale të buta në këtë parfum të shkëlqyeshëm të ri. Kjo është e përzier me piper të zi aromatik për të përfaqësuar aromën e ëmbël të degëve të bimës. Ndërsa dita vazhdonë, do të vëreni që aroma evoluon, duke zbuluar me delikatesë secilën tipare unike një nga një.

Vaji esencialë natyrale ylang ylang është e nxjerrë nga lulet ylang ylang, të cilat mblidhen me dorë në ishullin e Madagaskarit. Kjo aromë është bërë me 90% përbërës të natyrshëm dhe është gjithashtu e certifikuar nga Shoqata Vegan.

Kjo Eau de Parfum vjen në një shishe të bërë nga qelqi i ricikluar, me kapakun e dizajnuar për të qenë më i qëndrueshëm, i bërë nga druri dhe korku natyral të rinjësisë së shumëfishuar.

  • Parfumi Eau de Parfum që zgjatë
  • Pikant
  • Nota të ylang ylang, piper të zi dhe vanilje
  • Krijuar me vaj esencial natyral të ylang ylang, i nxjerrë nga lulet e ylang ylang, të mbledhura me dorë në ishullin Madagascar
  • Bërë me 90% përbërës natyralë
  • Certifikuar nga Shoqata Vegan.

Alcohol Denat. (69.4%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Eugenol, Coumarin, Citral, Farnesol.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim