Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Glowing Cherry Blossom Eau de Toilette

AROME FLORALE

Glowing Cherry Blossom Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

2,390L

Shijoni jetën me aromën delikate të ujit tualeti Glowing Cherry Blossom nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në çdo moment të ditës dhe shijoni aromën e parezistueshme.

E krijuar me 92% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë vegane kombinon notat delikate të luleve të qershisë, osmanthusit dhe drurit të sandalit.

Shishja është prej 42% xhami të ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Uji i tualetit
  • Aromë e qëndrueshme
  • Aroma delikate
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Citronellol, t-Butyl Alcohol, Geraniol, Limonene, Linalool, Denatonium Benzoate, Citral, Eugenol.

  1. Aplikojeni në pikat e pulsit, ose kudo që dëshironi, në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim