Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi Glowing Cherry Blossom

AROME FLORALE

Xhel Dushi Glowing Cherry Blossom

S'ka ende vlerësim

950L

Shijoni jetën me aromën delikate të xhelit të dushit Glowing Cherry Blossom nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në dush, zhytni në shkumën e butë dhe shijoni ndjenjën e freskisë dhe pastërtisë.

I krijuar me 92% përbërës me origjinë natyrale, ky xhel dushi vegan do t’ju magjeps me një aromë delikate, një kombinim të notave të luleve të qershisë, osmanthusit dhe drurit të sandalit.

Paketimi (duke përjashtuar kapakun) është bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastikën e mbledhur nën programin Plastics for Change. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Xhel dushi
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Pastron dhe freskon lekuren
  • Aromë delikate
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua / Water / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Perfume / Fragrance, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Gluconate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Aloe Barbadensis Leaf Alpha-Juice Powder Hydroxycitronellal, Denatonium Benzoate.

  1. Aplikojeni në trup ndërsa jeni në dush.
  2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
  3. ShpëRlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim