Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Hemp

Gjalpë Trupi me Hemp

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,250L

Mbroni dhe ushqeni lëkurën ultra të thatë si kurrë më parë me hidratuesin tonë mbrojtës të trupit Hemp.

Përmban 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës së kërpit, gjalpin shea të punuar me dorë dhe të tregtuar në komunitet në Gana dhe vajin organik babassu, i tregtuar në komunitet në Brazil, hidratuesi ynë mbrojtës i trupit zbut lëkurën ultra të thatë, e bën atë më të lëmuar dhe e ushqen intensivisht duke siguruar 96 orë hidratimi. Madje ju jep një shkëlqim natyral.

Ky gjalpë trupi shumë kremoz shitet në një paketim të riciklueshëm*, i bërë nga një kapak alumini dhe një kavanoz plastik 100% i riciklueshëm, që përmban plastikë të ricikluar nga Tregtia e Drejtë në Indi. Kjo do të thotë që ju mund t’i tregoni planetit tuaj pak dashuri sa herë që doni trupin tuaj të mrekullueshëm.

Aplikoni hidratuesin tonë jo ngjitës dhe jo të yndyrshëm me masë ose me bujari. Çfarë kënaqësie! Të duash nuk je ndjerë kurrë kaq mirë.

*Nëse e lejojnë objektet lokale.

 • Hidratues
 • E përkryer për lëkurë ultra të thatë
 • Ushqen dhe mbron lëkurën me 96 orë hidratim
 • Aromë jeshile dhe e freskët
 • Përmban 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Betaine, Cannabis Sativa Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Triethyl Citrate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum/Fragrance, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77491/Iron Oxides, CI 19140/Yellow 5, CI 77492/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides.

 1. Thajeni me peshqir pas eksfolimit dhe pastrimit.
 2. Hiqni një copë Gjalpë Trupi.
 3. Spërkateni mbi lëkurë ultra të thatë me masë ose me bujari.
 4. Jepini nyjeve dhe të çarave me prirje ndaj tharjes si gjunjët, bërrylat dhe këmbët pak TLC shtesë.
 5. Jepini disa minuta që të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.
 6. Ndjehuni të ushqyer, të lëmuar, të mbrojtur dhe të zbutur.
 7. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim