Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Hemp

PËR LËKURË ULTRA TË THATË

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Hemp

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 900L.Çmimi i tanishëm është: 400L.

Sapuni do t’i japë lëkurës tuaj ultra të thatë kujdesin që i nevojitet për t’u ndjerë më e pastër, më e butë dhe e freskët.

I pasuruar me vajin e farës së kërpit, sapuni shndërrohet në një shkumë të pasur kremoze që pastron butësisht lëkurën e trupit dhe fytyrës dhe e ndihmon atë të ndihet e ushqyer dhe rehat. Sapuni është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale dhe disponohet në një paketë prej 100% letre të riciklueshme*.

Nëse lëkura juaj shumë e thatë ka nevojë për kujdes shtesë, gjeni pjesën tjetër të produkteve nga sfera e vajit të farës kërpit. Që nga viti 1988, ata kanë qenë gjithashtu motorët e përparimit për partnerin tonë prej kohësh Soapworks. Anita Rodik krijoi një mundësi për të punuar në zonën më të varfër në perëndimin e brendshëm të Glasgow dhe sot ajo është bërë prodhuesi më i madh i sapunit në Mbretërinë e Bashkuar. Pra, kur shkumoni sapunin tuaj të preferuar, mbani mend se po kontribuoni për diçka të mirë.

  • Sapun pastrues për fytyrën dhe trupin
  • I përshtatshëm për lëkurë ultra të thatë
  • Pastron dhe ushqen
  • Bërë me 95% përbërës natyralë
  • Formula vegane
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Sodium Palmate, Aqua/Water/Eau, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Sorbitol, Coconut Acid, Cannabis Sativa Seed Oil, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77492/Iron Oxides.

  1. Përdoreni në banjë ose në dush, duke e aplikuar me lëvizje rrethore në trup në lëkurën e lagur.
  2. Lajeni mirë.
  3. Për rezultate më të mira, plotësoni ritualin me një produkt hidratues nga linja Hemp.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim