Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Konjac Sponge Collection

Konjac Sponge Collection

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,290L

Kënaqni veten ose një të dashur me dhuratën me kete dhurate e cila permban 3 kërpudha Konjac. Hiqni butësisht lëkurën e vdekur dhe lëreni fytyren tuaj të lëmuar dhe elastike. Ato janë një shtesë e shkëlqyer në rutinën e kujdesit të lëkurës së fytyrës, duke siguruar pastrimin e saj të thellë dhe efektiv.

Çdo Konjac Sponge pasurohet me një përbërës të ndryshëm, sipas nevojave të ndryshme të lëkurës. Sfungjeri i zi me qymyr druri ndihmon në pastrimin e thellë të lëkurës. Sfungjeri rozë prej balte e lë lëkurën të freskët dhe të shndritshme, dhe çaji jeshil me vetitë e tij antioksiduese dhe detoksifikuese freskon lëkurën dhe përmirëson pamjen e saj.

  • Dhuratë me tre kërpudha konjac

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim