Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Black Musk Night Bloom – Eau de Toilette

Aromë frutash

Black Musk Night Bloom – Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

2,450L

Frymëzuar nga lulet që çelin natën për të zbuluar aromat e tyre të fshehta, ky eau de toilette kombinon notat e ylang- ylang kremoz dhe heliotropit të përzier me lëngun e manaferrave të kuqe dhe myshkun e ngrohtë. Black Musk Night Bloom çon aromën e mirënjohur orientale të markës – Black Musk – në një nivel krejt të ri që është më i thellë, më i ashpër dhe joshës.

  • Eau de Toilette
  • Një aromë e ashpër, tërheqëse orientale e frymëzuar nga lulet që lulëzojnë natën
  • Myshk i marrë pa mizori ndaj kafshëve

Alkool Denat. (35.0%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum / Aromë, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Linalool, Heksil Cinnamal, Limonene, Hidroksicitronellal, Citronellol, Alkool t-Butil, Geraniol, Kumarin, Alfa-Isomethyl Jonon, Alkool Cinnamyl, Cinnamal, Isoeugenol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol, Denatonium Benzoate.

Sprucojeni në qafë dhe pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim