Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Dushi me Qumësht Bajameje

Për lëkurë të ndjeshme

Krem Dushi me Qumësht Bajameje

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 200L.

E ëmbël dhe e thartë. Sheqer dhe diçka djegëse. Qumësht bajameje dhe mjaltë. Disa gjëra thjesht shkojnë bashkë. Ja pse ne krijuam këtë kombinim luksoz të qumështit të bajames dhe mjaltit për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe në formën e saj më të mirë. Këshillohet edhe për lëkurë të ndjeshme, për shkak të formulës me përbërës të përzgjedhur, që përmban.

  • E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme, sensitive dhe të thatë.
  • Hipoalergjike dhe e testuar dermatologjikisht.

Ujë, Kokamidopropil Betain, Glicerinë, Vaj i Farës Helianthus Annuuss, Klorid Natriumi Coco ¬ Glucoside, Parfum, Akrilat, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Hidroksid Natriumi, Laurat Gliceril, Mel, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Disodium EDTA, Tokoferol, Polisorbat 20, Acid Glikolik, Benzoat Denatoniumi, Vaj i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Xantham Gum, Alkool Benzil, Acid Dehidroacetik.

  1. Pomponi një sasi të konsiderueshme nga produkti në duart tuaja.
  2. E masazhoni atë në lëkurën tuaj dhe mbajeni për disa minuta.
  3. Lajeni produktin me ujë të bollshëm për të përftuar një lëkurë të pastër dhe të gjallëruar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim