Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Trupi me Argan

Vegan

Locion Trupi me Argan

S'ka ende vlerësim

Hidratues

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,240L.

Locion trupi Argan ushqen dhe zbut lëkurën në mënyrë të butë.

Kur aplikohet, locioni kremoz shkrihet në lëkurë, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar pa e yndyrosur. Produkti është tërësisht vegan dhe me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea nga Gana, i marrë në kuadër të programit të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit.

Ofron 72 orë hidratim dhe e bën lëkurën më rrezatuese.

  • Locion trupi
  • I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë
  • Ofron 72 orë hidratim
  • Nuk lyhet dhe nuk ngjitet
  • Aroma e ëmbël e arrave
  • 93% përbërës me origjinë natyrale
  • Vegane

Aqua / Ujë / Ujë, Kaprilik / Triglicerid Capric, Butyrospermum Parkii Gjalpë / Butyrospermum Parkii (Shea) Gjalpë, Dimethicone, Vaj Kernel Argania Spinosa, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Gliceril Stearat, PEG-100 Kapak 2-1xlykly, Glicerol, PEG-100 stearat Glzolikly, 100 Glzo-1kly, , Parfum / Aromë, Octenylsuccinate Niseshte alumini, Karbomer, Trisodium Etylendiamine Disuccinate, Hidroksid natriumi, Limonene, Acid citrik, CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6, CI 42090 /

1.Aplikojeni me lëvizje masazhore dhe prisni që të përthithet përpara se të visheni. Shijoni aromën delikate

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim