Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Matte Clay – Korrektor

Përfundim mat

Matte Clay – Korrektor

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,090L

Ju prezantojmë me një produkt makeupi të domosdoshëm në rutinën tuaj. Mbuloni imperfeksionet e lëkurës suaj përgjatë ditës me korrektorin 100% vegan Matte Clay. Ky korrektor i pasuruar me çajin jeshil e lë lëkurën tuaj të marri frymë dhe njëkohësisht i siguron asaj mbulim të plotë. Për një lëkurë vizualisht të pastër dhe për një rezultat mahnitës, drejtohuni gjithëmonë drejt korrektorit Matte Clay.

  • Ju jep mbulim të plotë dhe ka efekt mat.
  • Korrigjon papërsosmëritë , njollat dhe rrathët e zinj të syve.
  • Rezistues ndaj djersës dhe lagështisë.
  • Ideal për çdo lloj tipi lëkure.
  • 24 orë mbulim.

Isocetyl Stearoyl Stearate, Isononil Isononanoate, Polideceni i Hidrogjenizuar, Bis¬ Digliceril Poliaciladipat ¬2, Dyll Mikrokristalor, Micë, Metakrilat Polimetil, Silicë, Copernicia Cerifera Cera, Dyll Sintetik, Lava Argjilë Marokene, Acetati i Tokoferilit, Vaj i Sojës, Lauroyl Lysine, Vaji i Gjetheve Melaleuca Alternifolia, Ekstrakt i Gjetheve Aloe Barbadensis, Dioksid Titaniumi, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499| Oksidet e Hekurit.

1. Aplikojeni me furçën tonë përhapëse të fondatinës ose furçën me të cilën përhapni tonin e syve për të arritur në rezultatin e dëshiruar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim