Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin Rebel Rosebud

AROME FLORALE

Mist për Trupin Rebel Rosebud

S'ka ende vlerësim

1,690L

Shprehuni dhe shijoni jetën me spërkatjen e trupit Rebel Rosebud nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në të gjithë trupin në çdo moment të ditës dhe shijoni aromën e parezistueshme.

E krijuar me 94% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane kombinon notat prej kadifeje të trëndafilit, shafranit dhe qelibarit.

Shishja është prej 42% xhami të ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Sprej trupi
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës
  • Aromë intensive lulesh.
  • 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol, Denatonium Benzoate.

  1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim