Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Rose Quartz Facial Roller

Rose Quartz Facial Roller

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,190L.Çmimi i tanishëm është: 1,530L.

Jepini vetes apo një personi të dashur kete dhurate fantastike, nje masazhues fytyre me Rose Quartz. Masazhuesi është prej kuarci rozë nga Afrika e Jugut dhe ka një dorezë bambuje dhe dy ane me madhësi të ndryshme në të dy skajet. Më i vogli është i përshtatshëm për zonat më delikate të fytyrës, dhe më i madhi është i shkëlqyeshëm për masazhimin e zonave më të mëdha të lëkurës.

Masazhi me aksesor përmirëson tonin e fytyrës dhe qarkullimin e gjakut, duke e lënë lëkurën më elastike dhe me më pak linja të holla. Rekomandohet përdorimi i tij në kombinim me një serum ose produkt hidratues, duke ndihmuar në thithjen më të mirë të tij nga lëkura.

  • I paketuar në një kuti të thjeshtë, masazhuesi Rose është një dhuratë e shkëlqyer për çdo rast dhe për çdo lloj lëkure.
  • Masazhues i dyanshëm me rrotulla prej kuarci rozë.
  1. Përdoret në kombinim me serum ose produkte të tjera të lëkurës.
  2. Pastroni masazhuesin pas çdo përdorimi.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim