Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Rrjetë Dushi

Rrjetë Dushi

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

400L

Sillni flluska gjatë larjes së trupit me rrjetën tone të dushit. Tani të bëra me materiale 100% të ricikluara, ato eksfoliojnë butësisht lëkurën tuaj ndërsa i bëjnë të gjithë xhelërat dhe kremrat pastrues të trashë dhe të shkumuar.

  • Rrjetë banjw
  • Bërë me 100% materiale të ricikluara
  • Në dispozicion në shumë ngjyra

1. Hidhni një sasi të vogël të larësit të trupit në rrjetë.
2. Fërkojeni në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim